6 cech dobrego fryzjera

Dobry fryzjer na wagę złota

Do zmian w naszym wyglądzie podchodzimy bardzo ostrożnie i z rozwagą. Wybór odpowiedniej fryzury, która ciekawie podkreśli naszą urodę i spełnieni nasze oczekiwania, to wyzwanie, którego każdy dobry fryzjer się podejmie. Dobry fryzjer- czyli jaki? Na to pytanie dziś postaramy się Wam odpowiedzieć.

  1. Podcięcie końcówek– często wybierając się do fryzjera, prosimy go o podcięcie tylko końcówek. W rzeczywistości okazuje się, że zostało nam obcięte dużo więcej. Dlatego dla dobrego fryzjera prośba o podcięcie końcówek oznacza podcięcie minimalne.
  2. Bezpieczeństwo – warto zwrócić uwagę na to, aby narzędzia, którymi operuje fryzjer, powinny być wysterylizowane. Czyste i zdezynfekowane narzędzia to podstawa. Dodatkowo każdy salon fryzjerski, powinien posiadać jednorazowe ręczniki papierowe.
  3. Profesjonalne produkty– każdy fryzjer, który szanuje swojego klienta, pracuje wyłącznie na profesjonalnych produktach do stylizacji. Dzięki takim produktom, klient jest zachwycony nasyceniem koloru.
  4. Miły nastrój– ważne jest, aby w salonie fryzjerskim panowała przyjemna atmosfera. Często styliści fryzur tworzą rodzinny klimat. Klientki, które swoich stylistów znają od lat, wiedzą, że powierzone tajemnice pozostaną w salonie. Pełna dyskrecja i zaufanie to podstawa. A dodatkowo relaksacyjna muzyka, zapach aromatycznych świec, sprawi, że odpowiednio się zrelaksujemy.
  5. Profesjonalna kadra– styliści fryzur, dla których edukacja w swoim zawodzie jest najważniejsza, są na wagę złota. To dzięki licznym szkoleniom, chęci poprawy swoich umiejętności oraz tempa pracy, sprawia, że zapisy do fryzjerów są dość odległe. Dodatkowo wiedza, jaka jest przekazywana swoim klientkom dotyczącą dbania o włosy, prawidłowej pielęgnacji oraz opisów poszczególnych zabiegów, jest bardzo ważną i docenianą zaletą wśród klientów.
  6. Hollywoodzki look – pewna ręka to cecha najważniejsza dla fryzjera. To dzięki niej nasza wymarzona fryzura jest tak wspaniała i wyjątkowa. Każda wizyta od naszego ulubionego fryzjera powoduje radość i ogromny uśmiech, a nowy look utrzymuje się dość długo na naszej głowie.
Wróć do bloga
Zamknij