Jak dobrać fryzurę ślubną? Porady i sugestie

Ślub to najważniejszy dzień w życiu każdej kobiety. To właśnie ona powinna być w tym dniu najważniejsza i wyglądać wspaniale. Wybór najlepszej fryzury do sukni ślubnej nie jest prosty i często stanowi dla panny młodej nie lada wyzwanie. Warto zapoznać się z obowiązującymi zasadami, które mogą tylko ułatwić nam zadanie.

Kilka wskazówek dotyczących ślubnej fryzury

Przy wyborze fryzury ślubnej warto pamiętać, że wszystko powinno ze sobą współgrać. Chodzi tutaj między innymi o makijaż, suknię oraz uczesanie. Fryzura ślubna nie powinna być wybierana jedynie według aktualnie obowiązujących trendów. Najważniejsze jest to, aby panna młoda czuła się świetnie. Nie każdej kobiecie pasować będą bogate ozdoby, wianki czy też wymyślne nakrycia głowy. 

Oczywiście bardzo ważne jest to, czy będziemy decydować się na użycie welonu. Jeżeli panna młoda zamierza dużo się bawić oraz tańczyć powinna zainteresować się, jak wygląda kwestia wytrzymałości wymarzonego upięcia. Najlepszym rozwiązaniem jest zawsze zdecydowanie się na wykonanie próbnej fryzury, która z pewnością pomoże nam w podjęciu ostatecznej decyzji.

Tego należy unikać

Istnieją takie stylizacje, które w każdym wypadku będą stanowić… modową klapę! Panna młoda powinna przede wszystkim unikać dużej ilości lakieru, ponieważ sprawi on, że całość będzie wyglądać naprawdę sztucznie. Tapir również nie będzie najlepszym rozwiązaniem, gdyż nie będzie on pasował do każdego typu urody. Rodzaj wybranej sukni również ma ogromny wpływ na wybrane przez nas upięcie. Duża liczba błyskotek w wielu przypadkach nie sprawdzi się dobrze, bo panna młoda może przypominać świąteczną choinkę. Warto dokładnie przejrzeć się w lustrze w całej okazałości, a dokładniej w sukni, makijażu i upięciu!

Wróć do bloga
Zamknij