Strona główna » Koloryzacja

KOLORYZACJA

Koloryzacja włosów

Do koloryzacji włosów używamy przede wszystkim farb marki Goldwell, które gwarantują całkowite pokrycie siwych włosów. Zostały one opracowane na bazie specjalnej formuły, pozwalającej uzyskać nie tylko głęboki i wyrazisty kolor, ale także efekt szklistego połysku. Dzięki zaawansowanej technologii ochronnej farby te nie przesuszają włosów.

Marka Goldwell wypuściła na rynek kilka kategorii produktów do farbowania, w tym m.in:

  • TOPCHIC – permanentna koloryzacja włosów, gwarantująca 100% pokrycie siwizny, niezwykle trwała dzięki wykorzystaniu technologii CoolProtect, zapewniająca optymalną ochronę włosów i doskonałą jednolitość efektów kolorystycznych od nasady aż po same końce,
  • Colorance – demi-permanentna (półtrwała) koloryzacja z technologią IntraLipid, pokrywa siwiznę w 50%, bardziej pielęgnacyjna, wykorzystująca farby bez amoniaku. Colorance chroni i odbudowuje strukturę włosa, zapewniając mu trwałą regenerację poprzez efektywne uzupełnianie poziomu lipidów oraz piękny naturalny połysk.
  • ELUMEN – seria pozwalająca na koloryzację bez użycia oksydantów, we wnętrzu włosa zakotwiczany jest jedynie czysty pigment,
  • @Pure pigments HD – czyste pigmenty dodawane do koloryzacji w celu uzyskania gry kolorów i o 60% większego połysku, tworzą holograficzne i opalizujące efekty,

Koszt koloryzacji włosów

Ostateczny koszt koloryzacji uzależniony jest od długości i gęstości włosów, a co za tym idzie od ilości produktu zużytego podczas zabiegu. Z tego względu w cenniku umieściliśmy ceny „od”, a więc minimalny koszt farbowania. Konkretną kwotę za usługę jesteśmy w stanie podać jedynie podczas wizyty Klienta w salonie. W przypadku dodatkowych pytań dotyczących oferty koloryzacji zapraszamy do kontaktu.

Dekoloryzacja włosów

Dekoloryzacja włosów to proces polegający na ściąganiu koloru. Zabieg ten pozwala na nieinwazyjne pozbycie się sztucznego pigmentu z włosa bez uszkadzania jego struktury. Dekoloryzację można wykonać za pomocą rozjaśniacza lub specjalnych preparatów Color Peel. Pierwsza metoda pozwala na szybsze pozbycie się niechcianego koloru z włosów, natomiast druga jest delikatniejsza dla włosów. Czas trwania dekoloryzacji uzależniany jest też od czynników takich jak jakość użytej wcześniej farby, kondycja włosów czy intensywność koloru. Co do zasady im ciemniejsze włosy, tym koloryzacja trwa dłużej – jednorazowy zabieg pozwala bowiem na zejście jedynie z kilku tonów koloru.

Koloryzacja i dekoloryzacja z OLAPLEX

Polecamy Państwu wykonanie koloryzacji i dekoloryzacji z systemem OLAPLEX, który zapobiega osłabianiu struktury włosa podczas wspomnianych zabiegów. Dzięki niemu bez obaw można pozwolić sobie na diametralne zmiany kolorów. System pielęgnacyjny OLAPLEX połączony z koloryzacją bądź dekoloryzacją gwarantuje uzyskanie efektu lśniącej fryzury. Rekonstruuje uszkodzone lub zerwane wiązania włosów, zapobiegając przy tym ich dalszemu łamaniu się. Chcąc uzyskać kompleksową odbudowę włosów, można go połączyć także z ampułkami odżywczymi lub zabiegami keratynowymi. System OLAPLEX jest wolny od siarczanów, silikonów, parabenów czy aldehydów.

001-old-couple

Zniżka dla emerytów 20%***

Zamknij