Strona główna » Kosmetyka uszu

Usługi kosmetyczne – przekuwanie uszu szybko i bezboleśnie

KOSMETYKA USZU

Wśród usług kosmetycznych salonu BIBIUTI znajdziesz także przekłuwanie uszu. Robimy to profesjonalnie, przy zachowaniu wszelkich zasad higieny, a ból podczas zabiegu jest minimalny. Uszy przekuwamy metodą „pif-paf” używając do tej czynności pistoletu – szybko i bezboleśnie. Bezpośrednio po zabiegu zakładamy wliczone w usługę nierdzewne kolczyki firmy Studex. Zapraszamy klientów niepełnoletnich oraz tych, którzy osiemnaste urodziny mają już dawno za sobą.

Aby przekuwanie uszu nie wiązało się z długotrwałym bólem, podrażnieniami czy infekcją ważna jest technika, w której przeprowadzany jest zabieg oraz materiał wykonania kolczyków, które zakłada się bezpośrednio po nim. Zastosowanie pistoletu pozwala na ograniczenie dyskomfortu do minimum, jest przy tym w pełni higieniczne i redukuje ryzyko nieprzyjemnych dolegliwości. Pierwsze kolczyki powinny być wykonane z materiału hipoalergicznego, jakim jest np. stal chirurgiczna. Mogą je nosić bez obaw także osoby uczulone na nikiel.

Zachęcamy także do poznania pozostałych usług kosmetycznych, które znajdziesz w salonie BIBIUTI. Specjalizujemy się w zabiegach na twarz i ciało, fryzurach okolicznościowych a także fryzjerstwie damskim, męskim i dziecięcym. Zapraszamy do rezerwacji wizyty telefonicznie, mailowo lub przez formularz on-line – szybko i wygodnie.

001-old-couple

Zniżka dla emerytów 20%***

 
Przekłuwanie ucha  z kolczykiem studex
1 sztuka40
2 sztuki69
Małżowina górna ucha z kolczykiem59
* ceny w PLN
*** 
promocja ważna w poniedziałki i wtorki od godz 10:00 – 14:00
 
Zamknij