Strona główna » Kosmetyka uszu

Usługi kosmetyczne – przekuwanie uszu szybko i bezboleśnie

KOSMETYKA USZU

Wśród usług kosmetycznych salonu BIBIUTI znajdziesz także przekłuwanie uszu. Robimy to profesjonalnie, przy zachowaniu wszelkich zasad higieny, a ból podczas zabiegu jest minimalny. Uszy przekuwamy metodą „pif-paf” używając do tej czynności pistoletu – szybko i bezboleśnie. Bezpośrednio po zabiegu zakładamy wliczone w usługę nierdzewne kolczyki firmy Studex. Zapraszamy klientów niepełnoletnich oraz tych, którzy osiemnaste urodziny mają już dawno za sobą.

Aby przekuwanie uszu nie wiązało się z długotrwałym bólem, podrażnieniami czy infekcją ważna jest technika, w której przeprowadzany jest zabieg oraz materiał wykonania kolczyków, które zakłada się bezpośrednio po nim. Zastosowanie pistoletu pozwala na ograniczenie dyskomfortu do minimum, jest przy tym w pełni higieniczne i redukuje ryzyko nieprzyjemnych dolegliwości. Pierwsze kolczyki powinny być wykonane z materiału hipoalergicznego, jakim jest np. stal chirurgiczna. Mogą je nosić bez obaw także osoby uczulone na nikiel.

Zachęcamy także do poznania pozostałych usług kosmetycznych, które znajdziesz w salonie BIBIUTI. Specjalizujemy się w zabiegach na twarz i ciało, fryzurach okolicznościowych a także fryzjerstwie damskim, męskim i dziecięcym. Zapraszamy do rezerwacji wizyty telefonicznie, mailowo lub przez formularz on-line – szybko i wygodnie.

002-graduate-student-avatar

Studenci -10%

001-old-couple

Emeryci -10%

Nazwa usługi

Cena w PLN

Przekłuwanie ucha z kolczykiem studex

1 sztuka

45

2 sztuki

80

Małżowina górna ucha z kolczykiem

70

002 graduate student avatar 300x300zniżka dla studentów 15% na strzyżenie, 10% na usługi kosmetyczne

001 old couple 300x300

zniżka dla emerytów 20% na usługi fryzjerskie, 10% na usługi kosmetyczne w każdy poniedziałek i wtorek w godz. od 10:00 do 14:00

rabat płatność gotówkąprzy płatności gotówką w salonie rabat 5%

* zniżki nie obejmują przedłużania i zagęszczania włosów

* ceny podane w PLN

Zadzwoń
+48 513 460 664
Zadzwoń
Przewiń do góry