Strona główna » Kosmetyka uszu

Usługi kosmetyczne – przekuwanie uszu szybko i bezboleśnie

KOSMETYKA USZU

Wśród usług kosmetycznych salonu BIBIUTI znajdziesz także przekłuwanie uszu. Robimy to profesjonalnie, przy zachowaniu wszelkich zasad higieny, a ból podczas zabiegu jest minimalny. Uszy przekuwamy metodą „pif-paf” używając do tej czynności pistoletu – szybko i bezboleśnie. Bezpośrednio po zabiegu zakładamy wliczone w usługę nierdzewne kolczyki firmy Studex. Zapraszamy klientów niepełnoletnich oraz tych, którzy osiemnaste urodziny mają już dawno za sobą.

Aby przekuwanie uszu nie wiązało się z długotrwałym bólem, podrażnieniami czy infekcją ważna jest technika, w której przeprowadzany jest zabieg oraz materiał wykonania kolczyków, które zakłada się bezpośrednio po nim. Zastosowanie pistoletu pozwala na ograniczenie dyskomfortu do minimum, jest przy tym w pełni higieniczne i redukuje ryzyko nieprzyjemnych dolegliwości. Pierwsze kolczyki powinny być wykonane z materiału hipoalergicznego, jakim jest np. stal chirurgiczna. Mogą je nosić bez obaw także osoby uczulone na nikiel.

Zachęcamy także do poznania pozostałych usług kosmetycznych, które znajdziesz w salonie BIBIUTI. Specjalizujemy się w zabiegach na twarz i ciało, fryzurach okolicznościowych a także fryzjerstwie damskim, męskim i dziecięcym. Zapraszamy do rezerwacji wizyty telefonicznie, mailowo lub przez formularz on-line – szybko i wygodnie.

002-graduate-student-avatar

Zniżka dla studentów 10%**

001-old-couple

Zniżka dla emerytów 10%***

Przekłuwanie ucha  z kolczykiem studex
1 sztuka 40
2 sztuki 70
Małżowina górna ucha z kolczykiem 60

002 graduate student avatar 300x300** zniżka dla studentów 15% na strzyżenie 10% na usługi kosmetyczne

001 old couple 300x300

*** zniżka dla emerytów 20% usługi fryzjerskie 10% usługi kosmetyczne w każdy poniedziałek i wtorek w godz. od 10:00 do 14:00

* ceny podane w PLN

Zamknij