5 gadżetów erotycznych, które powinna wypróbować każda kobieta

Nie bierz tytułu tego artykułu zbyt dosłownie – nie musisz oczywiście obowiązkowo mieć w swojej sypialni tych konkretnych 5 gadżetów erotycznych, ale z pewnością warto zastanowić się nad ich zakupem i sprawdzeniem!

Przyglądamy się akcesoriom różnego rodzaju, którymi każda kobieta może z powodzeniem bawić się tak solo, jak i z drugą osobą.

Klasyczny wibrator – wszechstronny gadżet

Typowy, klasyczny wibrator to właściwie must have każdej kobiety! I wcale nie musi to być model anatomiczny – producenci oferują takie gadżety w wielu kształtach i kolorach, często bardzo fantazyjnych, które dodatkowo urozmaicają stymulację.

Naszym zdaniem wibrator ma niemal same zalety! Przede wszystkim nie jest to urządzenie drogie. W sprzedaży dostępne są proste warianty wibratorów w naprawdę przystępnych cenach, co pozwala traktować ten rodzaj wyposażenia jako idealny pomysł na pierwszą w życiu zabawkę erotyczną. Do tego wibratora używać można zarówno samodzielnie, jak i podczas pieszczot z drugą osobą!

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że wibratory damskie nadają się do wszechstronnej stymulacji. Możesz używać ich klasycznie, ale wibracje doskonale sprawdzą się również w przypadku masturbacji skupionej na łechtaczce czy nawet podczas zabaw analnych. Jedyna uwaga? Pamiętaj o higienie i prawidłowym czyszczeniu wibratora po każdym użyciu!

Kulki gejszy – dla przyjemności i dla zdrowia!

Kulki gejszy, znane również pod nazwami takimi, jak kulki waginalne czy też kulki miłości to nic innego, jak raczej niewielkie (zwykle do średnicy około 4 centymetrów) 2 kulki połączone ze sobą za pomocą sznureczka lub też, w nowszych modelach, łączone wspólnym pokryciem (np. silikonem). To całkowicie „analogowe” akcesoria, które nie wymagają baterii. W ich wnętrzu znajdują się bowiem mniejsze i cięższe kulki, które w trakcie poruszania się wywołują delikatne, ale odczuwalne wibracje.

Kulki te, jak sugeruje to ich nazwa, nawiązują do tradycyjnych akcesoriów wykorzystywanych przez gejsze do urozmaicania życia erotycznego. Co więcej, ten rodzaj wyposażenia wykorzystuje także świat medycyny. Amerykański ginekolog, Arnold Kegel, opracował metodę, która poprzez regularne stosowanie kulek waginalnych pozwala kobietom naturalnie wzmacniać mięśnie dna miednicy (odpowiedzialne, na przykład, za kwestię prawidłowego trzymania moczu).

Zakładanie kulek waginalnych może przynieść tak ogromną przyjemność, jak i przyczynić się do znacznej poprawy ukrwienia oraz siły tkanki mięśniowej miednicy!

Stymulator erotyczny – nie wibrator, ale też… wibruje!

Stymulator erotyczny można by potocznie określić mianem wibratora, jednak jego funkcje są już nieco inne – podobnie jak kształt, jaki może przybrać.

W kategorii stymulatorów znajdują się zarówno urządzenia nawiązujące wyglądem do masażerów typu „wand” (różdżka), o większej głowicy, jak i uwielbiane przez kobiety satisfyery. Te ostatnie mogą być przeznaczone do stymulowania łechtaczki, która jest delikatnie masowana za pomocą niewielkiego, dopasowanego anatomicznie elementu. Stymulatory łechtaczkowe charakteryzują się nowoczesnym designem, często są także sterowane za pomocą aplikacji, co niezwykle urozmaica tak masturbację, jak i zabawy w parach.

Dildo – klasycznie i dla miłośniczek naturalnych doznań

Dildo wielu kobietom kojarzy się często z nieestetycznymi, niekiedy wręcz wynaturzonymi zabawkami gumowymi, które chętnie wykorzystywano w przemyśle pornograficznym ery kaset VHS. Obecnie są to jednak gadżety produkowane z doskonałej jakości materiałów, bezpiecznych dla skóry i łatwych do utrzymania w czystości. Bogata oferta rozmiarów, kształtów czy kolorów pozwala także dobrać model doskonale odpowiadający indywidualnym oczekiwaniom.

Chociaż dildo nie wibruje, może sprawić mnóstwo przyjemności, zwłaszcza osobom, które cenią naturalne doznania. Ponieważ tego rodzaju akcesoria erotyczne nie wymagają użycia baterii lub ładowarki, możesz zabrać je dosłownie wszędzie – tak pod prysznic czy do kąpieli, jak i na weekendowy wypad za miasto czy na urlop.

Pompki stymulujące dla kobiet – nowe doznania

Z pewnością gadżety erotyczne należące do tej kategorii nie są tak często i chętnie wybierane, jak chociażby wibratory czy stymulatory. Tymczasem są to akcesoria, które mogą nadać tak samodzielnej masturbacji, jak i wspólnym chwilom sporo pikanterii!

Wśród pompek przeznaczonych stricte dla kobiet wymienić należy modele przeznaczone do stymulacji sutków, piersi, łechtaczki lub też całej waginy. Do tego pompki erotyczne mogą być wyposażone w dodatkowe funkcje – poza zasysaniem skóry mogą również wibrować, dodatkowo pobudzając Twoje strefy erogenne.

Dlaczego pompka erotyczna może okazać się doskonałym dodatkiem do intymnych zabaw? Ponieważ poprzez zassanie danego obszaru dochodzi do poprawy jego ukrwienia (czego oznaką jest lekkie opuchnięcie skóry). Miejsce to, po zdjęciu pompki, staje się niezwykle uwrażliwione, zatem nawet najdelikatniejsze muśnięcie może wywołać podniecający dreszcz! Pompek erotycznych można używać razem z innymi gadżetami lub też samodzielnie, ciesząc się różnorodnością doznań, jakie zapewniają!