Co zrobić by facet oszalał w łóżku, czyli jak rozpalić Wasze życie intymne

co zrobić by facet oszalał w łóżku

Życie intymne, czyli seks, jest niezwykle ważnym elementem życia każdego człowieka. Ważne jest jednak, aby ten element był udany, na co mają wpływ obie strony. Seks to nie tylko maksymalna bliskość, ale również dawanie przyjemności swojemu partnerowi. Co zrobić by facet oszalał w łóżku, a temperatura w sypialni nigdy nie sięgnęła 0 stopni Celsjusza?

Co zrobić by facet oszalał w łóżku, czyli od czego by tu zacząć?

Podstawową zasadą, która powinna dominować podczas seksu, jest zaskoczenie. Pomyśl, jakie Twój partner ma fantazje? Może coś Ci kiedyś wspominał, co go kręci? Nieudany seks to, seks nudny i właśnie to nuda najczęściej zabija całkowicie pożycie intymne partnerów. Chcesz, aby facet oszalał w łóżku? Pokaż mu, że przekraczając drzwi sypialni, może spodziewać się wszystkiego, w tym spełnienia erotycznych fantazji.

Co zrobić by facet oszalał w łóżku, czyli każdy mężczyzna marzy o oralu

Pobudzenie mężczyzny jak dość prostym zadaniem, jednak nie chodzi o szybkość takiego pobudzenia, ale o jakość. Każdy facet, marzy o tym, abyś zeszła na metr dwadzieścia, nawet jeśli głośno o tym nie mówi. Jednak nie warto od razu go tak nagradzać! Pokaż mu, że Tobie to również sprawia przyjemność, całuj jego usta, brzuch oraz uda. Subtelnie zacznij bawić się jego jądrami, i weź jego sprzęt do buzi. Drocz się z nim, zmieniaj rytm i głębokość. Jeśli klęczysz, to patrz mu w oczy, nic tak nie działa na mężczyznę, jak kobieta, która zaspokaja go ustami, a jednocześnie ma z nim kontakt wzrokowy. Zrobienie dobrego fellatio jest sztuką, warto o tym poczytać.

Co zrobić by facet oszalał w łóżku, czyli seksowna bielizna nie zaszkodzi

Choć seks oralny jest marzeniem każdego prawdziwego faceta, równie pobudzająco na zmysły działa seksowna bielizna. Kup komplet seksownej bielizny w tajemnicy, a kiedy on nie będzie się tego spodziewał, zaprezentuj się w sypialni i pokaż, jak bardzo za nim tęskniłaś. Idziecie na wspólne zakupy? Załóż ten komplet pod spód i pokaż mu zdjęcie. Świadomość, że masz coś takiego, pod ubraniem sprawi, że po powrocie Wasza sypialnia zapłonie. Nie bójcie się również korzystać z erotycznych gadżetów.

Co zrobić by facet oszalał w łóżku, czyli przetestuj nowe pozycje

Pozycji do uprawiania miłości jest naprawdę dużo, są jednak takie, które sprawiają, że facet jest jeszcze bardziej podkręcony w sypialni:

– 69 – pozycja idealna, jeśli uwielbiacie wzajemne pieszczoty oralne. W tej pozycji obie strony dają i jednocześnie otrzymują przyjemność. Mężczyźni uwielbiają 69, a jeśli jeszcze jej nie próbowaliście, to na co czekacie?;

– na jeźdźca – pozycja, która sprawia, że Twój partner na Ciebie wspaniały widok. Twoje ciało, które cudownie porusza się w rytm kolejnych posunięć oraz piękne falujące piersi, sprawiają, że mężczyzna oszaleje, kochając się z Tobą w tej pozycji;

– odwrócony jeździec – w tej pozycji, siadasz na partnerze plecami do niego. Co w tym interesujące dla mężczyzny? Twoje pośladki, które są dla niego wspaniałym widokiem;

– na pieska — to jedna z najbardziej lubianych przez mężczyzn pozycji seksualnych. Dlaczego? Widok na Twoje pośladki, poczucie dominacji oraz dość łatwy dostęp do Twoich piersi. Masz długie włosy? Pozwól mu za nie złapać i być trochę bardziej niegrzecznym;

Co zrobić by facet oszalał w łóżku, czyli zaskocz, eksperymentuj i szukaj nowych doznań

Seksowna bielizna, do tego pieszczoty oralne, i kilka zmian pozycji podczas stosunku? Brzmi jak przepis na udany wieczór i dokładnie taki będzie. Nie bój się ze swoim partnerem eksperymentować i co najważniejsze otwórz głowę i posłuchaj go, co go kręci, co lubi, o czym marzy w łóżku. Nie pieściliście się nigdy w pozycji 69? Spróbujcie, może Ci ona również się spodoba?

Kochajcie się, rozpalcie sypialnię, ale z szacunkiem

Dobry seks, to nie tylko szaleństwo w czystej formie, oboje powinniście przede wszystkim pamiętać o szacunku do siebie. „Ostra zabawa” nie oznacza zrobienia krzywdy drugiej osobie. Wiele rzeczy, takich jak np.: seksowna bielizna podkręci atmosferę w sypialni, a ciekawa gra wstępna jeszcze bardziej rozpali łóżko i jego lędźwie do czerwoności. Pamiętaj o tym, a Wasze łóżko nigdy nie ostygnie.