Jak się całować z językiem – kilka wskazówek dla początkujących

jak się całować z językiem

Smak pierwszego pocałunku – oj, wiele kobiet pewnie z wielkim sentymentem powraca do tego właśnie momentu. W szczególności, jeżeli ma się 40 lub więcej lat i obserwuje się własne dzieci, jakie zaczynają interesować się związkami damsko-męskimi. Panowie może nie są tak sentymentalni, ale też ten pierwszy całus gdzieś chodzi im po głowie. Jaka euforia wybuchała w człowieku, kiedy z niewinnego cmoknięcia, dochodziło do czegoś poważniejszego, czyli do pocałunków z języczkiem. To dopiero była hot plotka, którą młode kobiety chętnie dzieliły się ze swoimi przyjaciółkami.

Jak się całować z języczkiem?

Niby rzecz tak oczywista, ale dużo osób (w szczególności tych młodych), nie do końca zdają sobie sprawę z tego, co tak naprawdę należy zrobić. Dorośli teraz wiedzą, ale kilkanaście, kilkadziesiąt lat temu, kiedy stawiali swoje pierwsze kroki w tym miłosnym świecie, ich wiedza była tak duża jak teraz. Całkiem możliwe, że nie. Jednak nie mogli oni zajrzeć w tamtych czasach do sieci, bo ta była maksymalnie ograniczona. Teraz jednak młodzi mogą skorzystać z internetu, gdzie bez trudu znaleźć można instrukcję krok po kroku, opisującą całowanie z języczkiem. O co więc tak naprawdę z tym chodzi?

Instrukcja krok po kroku całowania z języczkiem

Po pierwsze spokój i opanowanie. Aby żadna ze stron nie pomyślała sobie czegoś dziwnego. Na początku delikatny pocałunek przy zamkniętych ustach. Dopiero potem należy delikatnie rozchylać swoje usta. Nie ma jednak co od razu wpychać swojego języka do ust partnera/partnerki, ponieważ nie zostanie to pozytywnie odebrane. A na pewno zepsuje romantyzm całej chwili. Jeżeli usta są już delikatnie otwarte, można powoli wysuwać swój język. Jeżeli pocałunek jest naprawdę intensywny, można być pewnym tego, że ta druga strona zacznie reagować tak samo. W ten sposób dwa języki będą mogły tak naprawdę spotkać się w połowie drogi. W tym momencie języki powinny wykonywać ruchy naprzemiennie.

Najlepiej wykonywać ruchy okrężne, dzięki czemu języki będą w stanie się „zgrać”. Jeżeli ktoś ma wątpliwości co do tego, czy ta druga osoba chce języka, należy skierować go w stronę warg na sam początek. Tak, aby móc „wyczuć” teren.

Nauka od podstaw

Prawdą jest jednak to, że żadna instrukcja krok po kroku, nie jest w stanie dobrze przygotować na pierwsze pocałunki z języczkiem. No cóż, bo wszystko tak naprawdę uzależnione jest od dwóch stron. Zamiast jednak napinać się jak struna, zadając sobie pytanie, czy to już ten właściwy moment, lepiej poddać się chwili. Jeżeli ma się do czynienia z wyjątkową osobą, to na pewno to jakoś pójdzie. Nawet, jeżeli na początku te głębokie i intensywne całusy z języczkiem nie będą wychodzić tak jak powinny, nie trzeba się stresować. Wszystko jakoś się ułoży. Kto wie – może ta druga osoba będzie chciała zostać nauczycielem, zapoznając swojego partnera/partnerkę z taką przyjemnością, jak całusy z języczkiem. Będzie to naprawdę wielka przyjemność, dzięki czemu każda z osób zaangażowanych będzie mogła przeżyć prawdziwą ekscytację.