Odgrywanie ról w seksie – jak zacząć?

W łóżku zrobiło się nudno? Czas na eksperymenty! Polecamy wprowadzenie erotycznych scenek połączonych z odgrywaniem ról w seksie. Takie aktywności pobudzają wyobraźnię, wzmagają żądzę i zaostrzają apetyt na figle. Nie wiesz, jak zacząć? Poprowadzimy Cię do celu!

Dlaczego odgrywanie ról w seksie jest dobrym pomysłem?

Odgrywanie ról w sypialni ma sporo pozytywnych właściwości. Warto wprowadzić takie niestandardowe aktywności do swojego życia seksualnego:

  • Odgrywanie ról to przenoszenie fantazji erotycznych ze sfery marzeń do prawdziwego życia. To dzielenie się z drugą połówką skrywanymi pragnieniami, o których spełnieniu dotąd tylko fantazjowaliśmy.
  • Realizacja fantazji to eksplorowanie nowych obszarów przyjemności i niekiedy niezbadanych dotąd zakamarków ciała partnera. Pamiętaj, że zawsze obie strony muszą zgodzić się na odbywanie niestandardowych i nowych zbliżeń.
  • Paradoksalnie odgrywanie ról w seksie sprawia, że kochankowie lepiej się poznają i zbliżają do siebie zarówno fizycznie jak i emocjonalnie.
  • Nowe sposoby wyzwalania pragnień seksualnych potęgują doznania obu stron. Odgrywanie ról często ukazuje odmienne sposoby osiągania satysfakcji oraz stymulacji.

Jak widzisz, odgrywanie erotycznych scenek w sypialni ma właściwie same plusy. Wystarczy tylko się odważyć!

Jak zacząć odgrywanie ról?

Pierwszym krokiem jest rozmowa z partnerem. Jak wspomnieliśmy, obie strony muszą wyrazić zgodę na nowe seksualne praktyki. Właśnie to gwarantuje satysfakcję erotyczną!

Kolejnym krokiem jest luźne zaplanowanie, jakie rodzaje scenek chcielibyście odgrywać. Dzięki temu określicie swoje potrzeby i podzielicie się fantazjami. To samo w sobie wprowadza sporo pikanterii!

Gdy już wiecie, co mniej więcej Was czeka, czas na konkrety.

Pomysły na role do odegrania w seksie

Do nowych aktywności, jakimi są scenki erotyczne, przydadzą Wam się kostiumy! Centrum Erotyki – sklep erotyczny to miejsce w sieci, w którym zamówicie online stroje męskie i damskie, które ułatwią Wam odegranie wymarzonych scenek.

Najpopularniejsze role erotyczne, które odgrywają kochankowie to:

  • Policjant/-ka i złoczyńca – odpowiednie stroje zamówisz w proponowanym przez nas sklepie. Jedno z Was odgrywa rolę stróża prawa, drugie musi skutecznie zajść mu za skórę. Tak skutecznie, że konieczne będzie wymierzenie kary.
  • Lekarz/pielęgniarka i pacjent – niech pierwszy rzuci kamieniem, kto nie bawił się nigdy w doktora! Czas na profesjonalne odegranie takiej scenki. Pamiętaj, by dokładnie zbadać swojego chorego i upewnić się, że w żadnym zakamarku nic mu nie dolega.
  • Pan/-i domu i sprzątacz/-ka – jedno z Was musi sięgnąć po puszek do ściągania kurzu i dokładnie odkurzyć wybrane przedmioty. Najlepiej te, do których trzeba się pochylić w kusej spódniczce lub fartuszku. Gwarantujemy, że sprzątanie skończy się bardzo szybko!
  • Nauczyciel/-ka i uczeń/-nnica, czyli klasyka. Pamiętaj, że droga do sukcesu czasami prowadzi przez trudne zadania zakończone fiaskiem, za które należy się kara – najlepiej wymierzona klapsem.

Wszystkie powyższe scenki odegrasz z partnerem i zobaczysz na własnej skórze, dlaczego przebieranki są tak lubiane przez kochanków. Pamiętaj, by zaopatrzyć się w odpowiednie przebrania i akcesoria, najlepiej w polecanym przez nas sklepie online.