Satysfakcja seksualna, czyli jak zrobić dobrze mężowi lodzika

jak zrobić dobrze mężowi lodzika

Sprawy łóżkowe odnoszą się praktycznie do każdej osoby. No cóż, seks to jak najbardziej naturalna sprawa i nie ma się co oszukiwać, że jest w tym coś złego. Tym bardziej że każdy ma okazję odczuwać przy tym okazję ogrom pozytywnych emocji. W łóżku można robić wiele ciekawych rzeczy. Zarówno, jeżeli chodzi o stronę męską, jak również damską. Wiele kobiet zadaje sobie pytanie odnoszące się do tego, jak zrobić dobrze mężowi lodzika?

Jak zrobić dobrze lodzika?

Może nie każdemu spodoba się to określenie, ale oto nic innego jak klasyczny przykład seksu oralnego. Kobieta podejmuje się pieszczenia najważniejszej strefy erogennej u mężczyzn, własnymi ustami. Nic wstydliwego. Tym bardziej że panie z nie lada satysfakcją przyznają, iż takie działania przynoszą im ogromną radość!

Powracając do głównego pytania – jak zrobić dobrze mężowi lodzika? Nie powinno to sprawiać nikomu żadnych trudności.

Robię dobrze

„Lodzika” można zrobić na dwa sposoby – na leżąco lub na stojąco. Przy czym w pierwszej opcji kobieta również ma okazję do tego, aby się położyć. Pozycja stojąca u mężczyzny wymaga tego, aby kobieta uklękła. Jak więc widać, dużo zależy tu od komfortu samej kobiety.

Od czego zacząć? No cóż, można od razu przejść „do rzeczy”, biorąc członka do ust. Można również chwilę pobawić się nim ręką, delikatnie przesuwając dłonią w górę i w dół. Szybko będzie można zobaczyć, że członek mężczyzny pozytywnie reaguje na dotyk kobiety, stając się coraz bardziej sztywny.

Która z tych opcji jest najlepsza? Warto zapytać samego mężczyznę. Tym bardziej że to on jest tu najważniejszy w tym wszystkim. Niektórzy lubią delikatną zabawę na samym początku. Inni jednak wolą od razu pieszczotliwe usta kobiety, jakie znajdą się na jego najważniejszej części ciała. W takich pytaniach nie ma nic złego. W końcu „kto pyta, nie błądzi”. Mężczyzna na pewno będzie zadowolony z tego faktu, że kobieta bierze pod uwagę jego opinię, zyskując tym samym w jego oczach.

O czym nie można zapomnieć?

Warto uwzględnić kilka kwestii, zanim dojdzie do takiego zbliżenia. Po pierwsze – w grę mają wchodzić tylko usta. Na czas robienia lodzika, należy uważać na zęby. Aby nie okazało się, że członek mężczyzny zostanie pokąsany – co też może zakończyć się krwawieniem. Skóra w tym obrębie jest mocno unerwiona, więc do zranienia można bardzo łatwo doprowadzić.

Drugą ważną kwestią jest szczytowanie. Orgazm u mężczyzny powoduje wydzielanie się białej wydzieliny, zwanej po prostu spermą. Jej słony smak może nie odpowiadać kobietom. Warto przedyskutować z wybrankiem to, aby dał on „znak” kobiecie na wycofanie, kiedy będzie czuł, że zbliża się właśnie ten moment. Może samo robienie dobrze ustami nie jest niczym złym. Jednak sama wydzielina w ustach nie będzie sprawiać kobiecie żadnej satysfakcji. Chyba mężczyzna nie chce, aby kobieta czuła się do tego przymuszona?

Nie pozostaje nic innego, jak zabrać się do działania. Kobieta ma okazję do tego, aby zaplanować romantyczny wieczór dla dwojga. To po nim będzie można przejść do właściwego działania, skupiającego się na mężu.