Jak się robi malinkę? O czym warto wiedzieć?

jak się robi malinkę

Okazywanie uczuć bliskiej osobie jest bardzo ważne w życiu każdego dnia. Zakochani robią to na różne sposoby – mogą to być pocałunki, pieszczoty, przytulanie i malinki. Nie każdy jednak wie, jak się robi malinkę. Na szczęście to zadanie jest bardzo łatwe, dlatego nie powinno stanowić większego problemu dla mężczyzn i kobiet. Plusem jest to, że malinkę zrobić można ukochanej osobie bez względu na płeć. Jak zrobić malinkę? O czym warto pamiętać?

Czym jest malinka

Warto wiedzieć, że malinka to ślad pozostawiony na ciele po namiętnym pocałunku. Najczęściej jest wykonywana na szyi, w okolicach piersi lub na udach. Może przypominać klasyczny siniak, jednakże nie jest niebezpieczna dla zdrowia. Organizm z pewnością sam sobie poradzi z taką zmianą. Po kilku dniach malinka sama się wchłania i nie ma już po niej żadnego śladu.

Jak długo utrzymuje się malinka?

Warto wiedzieć, że znamię znika po ok. 4-12 dniach, przy czym wiele zależy od intensywności pocałunku i rodzaju skóry. Jeśli raz na jakiś czas zrobimy ukochanej osobie malinkę, nie musimy martwić się szkodami dla organizmu. Jednakże trzeba uważać na skórę w miejscach, gdzie blisko pojawiają się naczynia krwionośne.

Jak się robi malinkę?

Jak się robi malinkę? To pytanie nurtuje wiele osób. Technika tego typu nie jest trudna i nie wymaga specjalnego doświadczenia. Przykładamy usta do dowolnej części skóry ukochanej osoby. Układamy je w kształt litery O, a następnie zaczynamy ssać naskórek. Już po kilku sekundach pojawia się zaczerwieniona malinka. Symbol miłości tego typu zrobić można tam, gdzie skóra jest delikatna, czyli np. na szyi.

O czym pamiętać?

Warto wiedzieć, że malinka powstaje za pomocą intensywnego ssania. Niekiedy na końcu pojawia się także pieszczenie językiem lub lekkie przegryzienie, dzięki czemu znak jest jeszcze bardziej widoczny. Podczas robienia malinki nie powinniśmy wykonywać szybkich ruchów głową, tak aby nie sprawiać bólu partnerowi. Jeśli chodzi o rozmiar malinki, tutaj wiele zależy od rozstawu ust.

Symbol miłości

Nie bez powodu malinka jest uznawana za symbol miłości. Jeżeli chcemy wykonać popularne serce na skórze, w tym wypadku konieczne są dwa namiętne pocałunki. Wykonujemy dwie podłużna malinki, tak aby zachodził na siebie pod niewielkim kątem. Po zrobieniu pierwszego symbolu miłości, odczekajmy chwilę, zanim przystąpimy do kolejnej malinki. Co zrobić, gdy malinka nam się nie uda? Warto zmienić lokalizację i wybrać delikatne miejsce na skórze.

Niekiedy przez zrobieniem pierwszej malinki testujemy ją na sobie. Możemy ją wykonać na własnym przedramieniu, co pozwoli nam szybko nauczyć się robić malinkę. Poza tym dzięki temu łatwiej będziemy kontrolować technikę, co pozwala uzyskać większą pewność siebie w romantycznych uniesieniach.

Jak widzimy, zrobienie malinki nie jest niczym trudnym. Zakochani bardzo chętnie tworzą te symbole miłości, które dają wiele pozytywnych odczuć. Intensywny ślad na skórze wskazuje zazwyczaj, że bliskiej osobie na nas zależy. W taki sposób można okazywać sobie miłość.